Zmiany w dokumentach programu SPiNKA

Szanowni Państwo Rodzice uczniow klas trzecich,

W związku z wejściem w życie RODO, dokumenty niezbędne do rekrutacji nowych uczniów do programu zostały zmodyfikowane.
Prosimy zwrócić uwagę na zmianę w załącznikach 4 i 6 dotyczącą formularza rekrutacji.

Informacje zostały zamieszczone na stronie "Małopolska zawodowa" https://www.malopolska.pl/ksztalcenie-i-doradztwo-zawodowe/dokumenty-dla-partnerow

ZAŁĄCZNIK 4

ZAŁĄCZNIK 6

Otrzymaliśmy certyfikat

Dzień otwarty dla rodziców

W dniu 11 października 2018r. w godz.. 17.30 - 18.30 zapraszamy na dzień otwarty.

Żegnaj lato na rok!

Ostatni dzień letniej pogody (21.09. 2018) wykorzystaliśmy na rajd uczniów klas trzecich naszego gimnazjum. Podziwialiśmy urokliwe zakątki Doliny Będkowskiej i Doliny Kobylańskiej. Widzieliśmy krasowe źródło Będkówki, która dostarczyła nam mnóstwo emocji, gdywielokrotnie musieliśmy przekraczać jej nurt. Naszą uwagę przyciągnąłWodospad Szum oraz liczne wapienne skały, zwłaszcza jedna - bardzo okazała, potocznie nazywana Dupą Słonia. Chwile odpoczynku umililiśmy sobie dokazując na placu zabaw pod wyniosłą Sokolicą, w pobliżu słynnej Brandysówki. Wycieczkę zakończyliśmy sesją fotograficzną w Dolinie Kobylańskiej.

I tak pożegnaliśmy lato.

Podróż w czasie

13 września 2018 roku uczniowie klas 3,,a" oraz ,,c" naszego gimnazjum przenieśli się w czasie...

Trafili do ,,Kawiarni pod Pikadorem", w której spotykali się Skamandryci, artyści i literaci popularni w dwudziestoleciu międzywojennym. Choć był to krótki czas,to obfitował w wydarzenia zarówno historyczne, jak i artystyczne, filozoficzne, literackie.

W ramach lekcji uczniowie wykazali się niezwykłą kreatywnością, udało im się zdobyć stroje charakterystyczne dla epoki i odtworzyć klimat tamtych lat.

AR

Kompetencje kluczowe - projekt unijny

Rekrutacja uczniów do projektu

Koordynator szkolny: Pani Ewelina Majda email: biuro@fabrykapostepu.pl, tel.: 790 405 057

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego

Zapraszamy na inaugurację roku szkolnego 2018/19

w poniedziałek 3 września o godzinie 9.00.

Obowiązuje strój galowy.

Życzymy szalonych wakacji i udanych powrotów!

Bezpieczne wakacje

Zapraszamy na FESTYN AZORSKI