Wkrótce wybory!

Już wkrótce wybory na Przewodniczącego Szkolnej Rady Uczniowskiej!

Jak na razie swoje kandydatury zgłosili: Joanna Kowalczyk z klasy 3a, Kinga Jamróz z klasy 3b oraz Jakub Wojtaszek - również z klasy 3b. Nadal czekamy na kolejne zgłoszenia.
Mamy nadzieję, że wkrótce pojawią się plakaty wyborcze, ulotki oraz inne informacje od naszych kandydatów. Zapraszamy także wszystkie osoby, które pragną się zaangażować w działalność Szkolnej Rady Uczniowskiej do zgłaszania się do opiekunów (p. Anna Montgomery i p. Dariusz Godyń).
Pamiętajmy, że od naszych pomysłów, inicjatyw i chęci zależy to, co będzie się działo w szkole Smile

Sportowe zajecia fakultatywne

Ruszają zajęcia fakultatywne- sportowe dla gimnazjum i nie tylko !!!
Nie marnuj czasu w domu nad kompem - przyjdź do NAS !!! Proponujemy: Piłkę siatkową, Piłkę Koszykową, Piłkę nożną/futsal, Gry i zabawy, Siłownię.

Spotkanie organizacyjne w dniu 20 września - 14.00 (piątek), zajęcia SKS dla LO. PRZYJDŹ->ZOBACZ,->SPRAWDŹ SIĘ!

ze sportowym pozdrowieniem :D
Nauczyciele wf

Szkolne Koło Krajoznawczo-Turystyczne zaprasza

Szkolne Koło Krajoznawczo-Turystyczne 5-ta STRONA ŚWIATA