Obiady w naszej szkole

Od jutra młodzież naszej szkoły będzie mogła zjeść dwudaniowy obiad,

dostarczony przez firmę cateringową "Frykas", ul. Wysockiego 2,  tel. 12 632 19 40.

Cena jednego obiadu wynosi 7,5 zł.

Obiady wydawane będą na podstawie bloczków, które można wykupić w siedzibie firmy do 10. każdego miesiąca.

Młodzież zainteresowana wykupieniem obiadów od środy (2 października 2013r.) ma obowiązek uiścić opłaty w siedzibie firmy lub złożyć pisemną deklarację wniesienia opłaty do 10 października.

Obiady wydawane będą w świetlicy szkolnej na długiej przerwie o godzinie 12.55.

Wszystkiego najlepszego!!!

Wkrótce wybory!

Już wkrótce wybory na Przewodniczącego Szkolnej Rady Uczniowskiej!

Jak na razie swoje kandydatury zgłosili: Joanna Kowalczyk z klasy 3a, Kinga Jamróz z klasy 3b oraz Jakub Wojtaszek - również z klasy 3b. Nadal czekamy na kolejne zgłoszenia.
Mamy nadzieję, że wkrótce pojawią się plakaty wyborcze, ulotki oraz inne informacje od naszych kandydatów. Zapraszamy także wszystkie osoby, które pragną się zaangażować w działalność Szkolnej Rady Uczniowskiej do zgłaszania się do opiekunów (p. Anna Montgomery i p. Dariusz Godyń).
Pamiętajmy, że od naszych pomysłów, inicjatyw i chęci zależy to, co będzie się działo w szkole Smile

Sportowe zajecia fakultatywne

Ruszają zajęcia fakultatywne- sportowe dla gimnazjum i nie tylko !!!
Nie marnuj czasu w domu nad kompem - przyjdź do NAS !!! Proponujemy: Piłkę siatkową, Piłkę Koszykową, Piłkę nożną/futsal, Gry i zabawy, Siłownię.

Spotkanie organizacyjne w dniu 20 września - 14.00 (piątek), zajęcia SKS dla LO. PRZYJDŹ->ZOBACZ,->SPRAWDŹ SIĘ!

ze sportowym pozdrowieniem :D
Nauczyciele wf

Szkolne Koło Krajoznawczo-Turystyczne zaprasza

Szkolne Koło Krajoznawczo-Turystyczne 5-ta STRONA ŚWIATA